Beker van België Beker van België

Become fan of Beker van België
Facebook
RSS feed of Beker van België Download calender of Beker van België

Calendar / Results

17/08 20:00 Unknown - Eendracht Termien Eendracht Termien Unknown - Eendracht Termien
18/08 18:00 SK Deinze SK Deinze - Luik FC Luik FC SK Deinze - Luik FC
18/08 19:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet - KSCT Menen KSCT Menen Sporting Châtelet - KSCT Menen
18/08 19:30 Daring Molenbeek Daring Molenbeek - SK Ronse SK Ronse Daring Molenbeek - SK Ronse
18/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten - URS Centre URS Centre Hoogstraten - URS Centre
18/08 20:00 KSK Heist KSK Heist - Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen KSK Heist - Patro Eisden Maasmechelen
18/08 20:00 Virton Virton - FC Meux FC Meux Virton - FC Meux
19/08 16:00 Nijlen Nijlen - Geel Geel Nijlen - Geel
19/08 16:00 Knokke Knokke - Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Knokke - Spouwen-Mopertingen
19/08 16:00 Ieper Ieper - SV Oudenaarde SV Oudenaarde Ieper - SV Oudenaarde
19/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport - Solières Sport Solières Sport Dessel Sport - Solières Sport
19/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom - SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Rupel Boom - SK Sint-Niklaas
19/08 16:00 US Givry US Givry - KFC Merelbeke KFC Merelbeke US Givry - KFC Merelbeke
19/08 16:00 Merksem Merksem - Unknown Merksem - Unknown
19/08 16:00 Hamoir Hamoir - Eendracht Aalst Eendracht Aalst Hamoir - Eendracht Aalst
19/08 16:00 FC Duffel FC Duffel - KFC De Kempen KFC De Kempen FC Duffel - KFC De Kempen
19/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - RES Acren RES Acren Sint-Eloois-Winkel - RES Acren
19/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - Hamme VW Hamme VW KRC Harelbeke - Hamme VW
19/08 16:00 Houtvenne Houtvenne - Olympic Charleroi Olympic Charleroi Houtvenne - Olympic Charleroi
19/08 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - FC Gullegem FC Gullegem Olsa Brakel - FC Gullegem
19/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons - Aubel Aubel Albert Quévy Mons - Aubel
19/08 16:00 Cappellen Cappellen - SV Temse SV Temse Cappellen - SV Temse
19/08 16:00 Wellen Wellen - Mandel United Mandel United Wellen - Mandel United
19/08 16:00 Stade Brainois Stade Brainois - Racing Club Gent Racing Club Gent Stade Brainois - Racing Club Gent
Calendar / Results
17/08 20:00 Unknown - Eendracht Termien Eendracht Termien Unknown - Eendracht Termien
18/08 18:00 SK Deinze SK Deinze - Luik FC Luik FC SK Deinze - Luik FC
18/08 19:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet - KSCT Menen KSCT Menen Sporting Châtelet - KSCT Menen
18/08 19:30 Daring Molenbeek Daring Molenbeek - SK Ronse SK Ronse Daring Molenbeek - SK Ronse
18/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten - URS Centre URS Centre Hoogstraten - URS Centre
18/08 20:00 KSK Heist KSK Heist - Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen KSK Heist - Patro Eisden Maasmechelen
18/08 20:00 Virton Virton - FC Meux FC Meux Virton - FC Meux
19/08 16:00 Nijlen Nijlen - Geel Geel Nijlen - Geel
19/08 16:00 Knokke Knokke - Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Knokke - Spouwen-Mopertingen
19/08 16:00 Ieper Ieper - SV Oudenaarde SV Oudenaarde Ieper - SV Oudenaarde
19/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport - Solières Sport Solières Sport Dessel Sport - Solières Sport
19/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom - SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Rupel Boom - SK Sint-Niklaas
19/08 16:00 US Givry US Givry - KFC Merelbeke KFC Merelbeke US Givry - KFC Merelbeke
19/08 16:00 Merksem Merksem - Unknown Merksem - Unknown
19/08 16:00 Hamoir Hamoir - Eendracht Aalst Eendracht Aalst Hamoir - Eendracht Aalst
19/08 16:00 FC Duffel FC Duffel - KFC De Kempen KFC De Kempen FC Duffel - KFC De Kempen
19/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - RES Acren RES Acren Sint-Eloois-Winkel - RES Acren
19/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - Hamme VW Hamme VW KRC Harelbeke - Hamme VW
19/08 16:00 Houtvenne Houtvenne - Olympic Charleroi Olympic Charleroi Houtvenne - Olympic Charleroi
19/08 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - FC Gullegem FC Gullegem Olsa Brakel - FC Gullegem
19/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons - Aubel Aubel Albert Quévy Mons - Aubel
19/08 16:00 Cappellen Cappellen - SV Temse SV Temse Cappellen - SV Temse
19/08 16:00 Wellen Wellen - Mandel United Mandel United Wellen - Mandel United
19/08 16:00 Stade Brainois Stade Brainois - Racing Club Gent Racing Club Gent Stade Brainois - Racing Club Gent
Ranking
Top scorers

No goals