Beker van Namen

Become fan of Beker van Namen
Facebook
RSS feed of Beker van Namen Download calender of Beker van Namen

Calendar / Results

06/08 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 6-3 Fosses B Fosses B Hemptinne AS - Fosses B
07/08 19:30 Bonneville Bonneville 5-0 Condruzien Condruzien Bonneville - Condruzien
08/08 18:00 Spy Spy 5-3 Leignon Leignon Spy - Leignon
08/08 19:00 Sclayn Sclayn 1-8 Florennes Florennes Sclayn - Florennes
08/08 19:00 Gesves Gesves 1-1 Lustin Lustin Gesves - Lustin
08/08 19:30 Loyers Loyers 3-1 Anhée Anhée Loyers - Anhée
08/08 19:30 Lustin Lustin 5-0 Gelbressée Gelbressée Lustin - Gelbressée
08/08 19:30 Walcourt Walcourt 14-0 Ciergnon Ciergnon Walcourt - Ciergnon
08/08 19:30 Ligny Ligny 0-2 Pondrome Pondrome Ligny - Pondrome
08/08 19:30 Natoye Natoye 0-2 FC Surice FC Surice Natoye - FC Surice
08/08 19:30 Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 12-0 Namèche Namèche Han-sur-Lesse - Namèche
08/08 20:00 Dinant Dinant 1-2 Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois Dinant - Espoir Tarciennois
08/08 20:00 Eprave Eprave 4-0 Focant Focant Eprave - Focant
08/08 20:00 Bievre Bievre 7-0 Emines Emines Bievre - Emines
08/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 3-0 Dinant Dinant Couvin Mariembourg - Dinant
08/08 20:00 Chevetogne Chevetogne 12-0 Bohan Bohan Chevetogne - Bohan
08/08 20:00 Faulx Faulx 7-4 Belgrade Belgrade Faulx - Belgrade
09/08 18:00 Assesse Assesse 9-2 Winenne Winenne Assesse - Winenne
09/08 18:00 Rhisnes Rhisnes 3-4 Mazy Mazy Rhisnes - Mazy
09/08 18:00 ST-Gérard ST-Gérard 3-5 Sorée Sorée ST-Gérard - Sorée
09/08 18:00 ST-Germain ST-Germain 3-1 Bois-Villers Bois-Villers ST-Germain - Bois-Villers
09/08 18:00 Sart-Bernard Sart-Bernard 1-3 Auvelais Auvelais Sart-Bernard - Auvelais
09/08 18:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 Sommière Sommière CS Onhaye - Sommière
09/08 18:00 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 7-2 Haltinne Haltinne RFC Bioul 81 - Haltinne
09/08 18:00 Thy-le-Château Thy-le-Château 3-3 Rienne Rienne Thy-le-Château - Rienne
09/08 18:00 Bossière Bossière 3-4 Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée Bossière - Gimnée-Mazée
09/08 18:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-2 Mosane Mosane CS Wepionnais - Mosane
09/08 18:00 Profondeville a Profondeville a 0-4 FC Meux FC Meux Profondeville a - FC Meux
09/08 18:00 Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4-1 Wavreille Wavreille Wierde-Andoy - Wavreille
09/08 18:00 Sambreville Sambreville 1-2 Philippeville Philippeville Sambreville - Philippeville
09/08 18:00 Sinsin Sinsin 5-3 Floreffe Floreffe Sinsin - Floreffe
09/08 18:00 Emines Emines 6-5 Taviers Taviers Emines - Taviers
09/08 18:00 Gembloux Gembloux 2-3 Nismes Nismes Gembloux - Nismes
09/08 18:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-5 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin Grand-Leez - Hadelin-Haversin
09/08 18:00 Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3-5 Wierde-Andoy Wierde-Andoy Monceau-en-Ardenne - Wierde-Andoy
09/08 18:00 Méan Méan 6-3 Fraire Fraire Méan - Fraire
09/08 18:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 6-3 RCS Schaltin RCS Schaltin Etoile Taminoise - RCS Schaltin
09/08 18:00 Biesme Biesme 5-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee Biesme - Temploux-Suarlee
09/08 18:00 Clermont FC Clermont FC 7-0 Vedrin Vedrin Clermont FC - Vedrin
09/08 18:00 Treignes Treignes 2-4 E.S. Boninne E.S. Boninne Treignes - E.S. Boninne
09/08 18:00 Olympic Namur Olympic Namur 3-0 E.Sommenoise E.Sommenoise Olympic Namur - E.Sommenoise
09/08 18:00 Eghezee Eghezee 2-2 Bossière Bossière Eghezee - Bossière
09/08 18:00 Dion Dion 10-1 Olloy Olloy Dion - Olloy
09/08 18:00 Pesche Pesche 10-1 Onoz Onoz Pesche - Onoz
09/08 18:00 Sauveniere Sauveniere 0-3 Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes Sauveniere - Petigny-Frasnes
09/08 18:00 Groynne Groynne 3-3 Feschaux Feschaux Groynne - Feschaux
09/08 18:00 Miecret Miecret 7-3 Dailly Dailly Miecret - Dailly
09/08 18:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4-1 Houyet Houyet Andenne-Seilles - Houyet
09/08 18:00 Nismes Nismes 2-2 Biesme Biesme Nismes - Biesme
09/08 18:00 Hastière Hastière 1-5 Pesche Pesche Hastière - Pesche
09/08 18:00 Jambes Jambes 1-4 Sclayn Sclayn Jambes - Sclayn
09/08 18:00 Wartet Wartet 0-16 CS Onhaye CS Onhaye Wartet - CS Onhaye
09/08 18:00 FC Meux FC Meux 4-0 Etoile Taminoise Etoile Taminoise FC Meux - Etoile Taminoise
09/08 18:00 CAPS Namur CAPS Namur 1-4 Ohey Ohey CAPS Namur - Ohey
09/08 18:00 Graide Graide 0-3 Ligny Ligny Graide - Ligny
09/08 18:00 Onoz Onoz 2-2 Vencimont Vencimont Onoz - Vencimont
09/08 18:00 Molignee-Stave Molignee-Stave 1-2 Grand-Leez Grand-Leez Molignee-Stave - Grand-Leez
09/08 18:00 Evelette Evelette 4-3 Andenne-Seilles Andenne-Seilles Evelette - Andenne-Seilles
09/08 18:00 Vezin Vezin 2-2 Sambreville Sambreville Vezin - Sambreville
09/08 18:00 E.Sommenoise E.Sommenoise 3-0 Gembloux Gembloux E.Sommenoise - Gembloux
09/08 18:00 Somzée Somzée 2-5 Eghezee Eghezee Somzée - Eghezee
09/08 18:00 Naninne Naninne 2-3 Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe Naninne - Sp. Espoir Jemeppe
09/08 18:00 RCS Schaltin RCS Schaltin 0-3 Rhisnes Rhisnes RCS Schaltin - Rhisnes
09/08 18:00 Achène Achène 0-9 CS Wepionnais CS Wepionnais Achène - CS Wepionnais
09/08 18:00 E.S. Boninne E.S. Boninne 3-2 Gedinne Gedinne E.S. Boninne - Gedinne
09/08 18:00 Anseremmoise Anseremmoise 2-2 Natoye Natoye Anseremmoise - Natoye
09/08 18:00 Ohey Ohey 3-1 Moustier Moustier Ohey - Moustier
09/08 18:00 Anhée Anhée 2-5 ES Molignée ES Molignée Anhée - ES Molignée
09/08 18:00 Taviers Taviers 1-0 Ham FC Ham FC Taviers - Ham FC
09/08 18:00 Mosane Mosane 6-0 Denée Denée Mosane - Denée
09/08 18:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 7-0 Frontières Frontières Falisolle-Aisemont - Frontières
09/08 18:00 Malonne Malonne 5-2 Flavion Sport Flavion Sport Malonne - Flavion Sport
09/08 18:00 Rochefort Rochefort 2-2 Molignee-Stave Molignee-Stave Rochefort - Molignee-Stave
09/08 18:00 Pessoux Pessoux 6-0 Neffe Neffe Pessoux - Neffe
09/08 18:00 Mesnil Mesnil 5-2 Somzée Somzée Mesnil - Somzée
09/08 18:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2-3 Havelange Havelange Standard Flawinne FC - Havelange
09/08 18:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-3 Profondeville a Profondeville a Temploux-Suarlee - Profondeville a
09/08 18:00 Philippeville Philippeville 3-0 Sauveniere Sauveniere Philippeville - Sauveniere
09/08 18:00 ES Molignée ES Molignée 2-4 Malonne Malonne ES Molignée - Malonne
09/08 18:00 Gedinne Gedinne 1-6 Thy-le-Château Thy-le-Château Gedinne - Thy-le-Château
09/08 18:00 Floreffe Floreffe 7-0 Jambes Jambes Floreffe - Jambes
09/08 18:00 Gelbressée Gelbressée 4-1 Oignies Oignies Gelbressée - Oignies
09/08 18:00 Fosses B Fosses B 2-4 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes Fosses B - Lisogne-Thynes
18/08 19:00 Frontières Frontières 0-5 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 Frontières - RFC Bioul 81
Calendar / Results
06/08 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 6-3 Fosses B Fosses B Hemptinne AS - Fosses B
07/08 19:30 Bonneville Bonneville 5-0 Condruzien Condruzien Bonneville - Condruzien
08/08 18:00 Spy Spy 5-3 Leignon Leignon Spy - Leignon
08/08 19:00 Sclayn Sclayn 1-8 Florennes Florennes Sclayn - Florennes
08/08 19:00 Gesves Gesves 1-1 Lustin Lustin Gesves - Lustin
08/08 19:30 Loyers Loyers 3-1 Anhée Anhée Loyers - Anhée
08/08 19:30 Lustin Lustin 5-0 Gelbressée Gelbressée Lustin - Gelbressée
08/08 19:30 Walcourt Walcourt 14-0 Ciergnon Ciergnon Walcourt - Ciergnon
08/08 19:30 Ligny Ligny 0-2 Pondrome Pondrome Ligny - Pondrome
08/08 19:30 Natoye Natoye 0-2 FC Surice FC Surice Natoye - FC Surice
08/08 19:30 Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 12-0 Namèche Namèche Han-sur-Lesse - Namèche
08/08 20:00 Dinant Dinant 1-2 Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois Dinant - Espoir Tarciennois
08/08 20:00 Eprave Eprave 4-0 Focant Focant Eprave - Focant
08/08 20:00 Bievre Bievre 7-0 Emines Emines Bievre - Emines
08/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 3-0 Dinant Dinant Couvin Mariembourg - Dinant
08/08 20:00 Chevetogne Chevetogne 12-0 Bohan Bohan Chevetogne - Bohan
08/08 20:00 Faulx Faulx 7-4 Belgrade Belgrade Faulx - Belgrade
09/08 18:00 Assesse Assesse 9-2 Winenne Winenne Assesse - Winenne
09/08 18:00 Rhisnes Rhisnes 3-4 Mazy Mazy Rhisnes - Mazy
09/08 18:00 ST-Gérard ST-Gérard 3-5 Sorée Sorée ST-Gérard - Sorée
09/08 18:00 ST-Germain ST-Germain 3-1 Bois-Villers Bois-Villers ST-Germain - Bois-Villers
09/08 18:00 Sart-Bernard Sart-Bernard 1-3 Auvelais Auvelais Sart-Bernard - Auvelais
09/08 18:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 Sommière Sommière CS Onhaye - Sommière
09/08 18:00 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 7-2 Haltinne Haltinne RFC Bioul 81 - Haltinne
09/08 18:00 Thy-le-Château Thy-le-Château 3-3 Rienne Rienne Thy-le-Château - Rienne
09/08 18:00 Bossière Bossière 3-4 Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée Bossière - Gimnée-Mazée
09/08 18:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-2 Mosane Mosane CS Wepionnais - Mosane
09/08 18:00 Profondeville a Profondeville a 0-4 FC Meux FC Meux Profondeville a - FC Meux
09/08 18:00 Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4-1 Wavreille Wavreille Wierde-Andoy - Wavreille
09/08 18:00 Sambreville Sambreville 1-2 Philippeville Philippeville Sambreville - Philippeville
09/08 18:00 Sinsin Sinsin 5-3 Floreffe Floreffe Sinsin - Floreffe
09/08 18:00 Emines Emines 6-5 Taviers Taviers Emines - Taviers
09/08 18:00 Gembloux Gembloux 2-3 Nismes Nismes Gembloux - Nismes
09/08 18:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-5 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin Grand-Leez - Hadelin-Haversin
09/08 18:00 Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3-5 Wierde-Andoy Wierde-Andoy Monceau-en-Ardenne - Wierde-Andoy
09/08 18:00 Méan Méan 6-3 Fraire Fraire Méan - Fraire
09/08 18:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 6-3 RCS Schaltin RCS Schaltin Etoile Taminoise - RCS Schaltin
09/08 18:00 Biesme Biesme 5-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee Biesme - Temploux-Suarlee
09/08 18:00 Clermont FC Clermont FC 7-0 Vedrin Vedrin Clermont FC - Vedrin
09/08 18:00 Treignes Treignes 2-4 E.S. Boninne E.S. Boninne Treignes - E.S. Boninne
09/08 18:00 Olympic Namur Olympic Namur 3-0 E.Sommenoise E.Sommenoise Olympic Namur - E.Sommenoise
09/08 18:00 Eghezee Eghezee 2-2 Bossière Bossière Eghezee - Bossière
09/08 18:00 Dion Dion 10-1 Olloy Olloy Dion - Olloy
09/08 18:00 Pesche Pesche 10-1 Onoz Onoz Pesche - Onoz
09/08 18:00 Sauveniere Sauveniere 0-3 Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes Sauveniere - Petigny-Frasnes
09/08 18:00 Groynne Groynne 3-3 Feschaux Feschaux Groynne - Feschaux
09/08 18:00 Miecret Miecret 7-3 Dailly Dailly Miecret - Dailly
09/08 18:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4-1 Houyet Houyet Andenne-Seilles - Houyet
09/08 18:00 Nismes Nismes 2-2 Biesme Biesme Nismes - Biesme
09/08 18:00 Hastière Hastière 1-5 Pesche Pesche Hastière - Pesche
09/08 18:00 Jambes Jambes 1-4 Sclayn Sclayn Jambes - Sclayn
09/08 18:00 Wartet Wartet 0-16 CS Onhaye CS Onhaye Wartet - CS Onhaye
09/08 18:00 FC Meux FC Meux 4-0 Etoile Taminoise Etoile Taminoise FC Meux - Etoile Taminoise
09/08 18:00 CAPS Namur CAPS Namur 1-4 Ohey Ohey CAPS Namur - Ohey
09/08 18:00 Graide Graide 0-3 Ligny Ligny Graide - Ligny
09/08 18:00 Onoz Onoz 2-2 Vencimont Vencimont Onoz - Vencimont
09/08 18:00 Molignee-Stave Molignee-Stave 1-2 Grand-Leez Grand-Leez Molignee-Stave - Grand-Leez
09/08 18:00 Evelette Evelette 4-3 Andenne-Seilles Andenne-Seilles Evelette - Andenne-Seilles
09/08 18:00 Vezin Vezin 2-2 Sambreville Sambreville Vezin - Sambreville
09/08 18:00 E.Sommenoise E.Sommenoise 3-0 Gembloux Gembloux E.Sommenoise - Gembloux
09/08 18:00 Somzée Somzée 2-5 Eghezee Eghezee Somzée - Eghezee
09/08 18:00 Naninne Naninne 2-3 Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe Naninne - Sp. Espoir Jemeppe
09/08 18:00 RCS Schaltin RCS Schaltin 0-3 Rhisnes Rhisnes RCS Schaltin - Rhisnes
09/08 18:00 Achène Achène 0-9 CS Wepionnais CS Wepionnais Achène - CS Wepionnais
09/08 18:00 E.S. Boninne E.S. Boninne 3-2 Gedinne Gedinne E.S. Boninne - Gedinne
09/08 18:00 Anseremmoise Anseremmoise 2-2 Natoye Natoye Anseremmoise - Natoye
09/08 18:00 Ohey Ohey 3-1 Moustier Moustier Ohey - Moustier
09/08 18:00 Anhée Anhée 2-5 ES Molignée ES Molignée Anhée - ES Molignée
09/08 18:00 Taviers Taviers 1-0 Ham FC Ham FC Taviers - Ham FC
09/08 18:00 Mosane Mosane 6-0 Denée Denée Mosane - Denée
09/08 18:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 7-0 Frontières Frontières Falisolle-Aisemont - Frontières
09/08 18:00 Malonne Malonne 5-2 Flavion Sport Flavion Sport Malonne - Flavion Sport
09/08 18:00 Rochefort Rochefort 2-2 Molignee-Stave Molignee-Stave Rochefort - Molignee-Stave
09/08 18:00 Pessoux Pessoux 6-0 Neffe Neffe Pessoux - Neffe
09/08 18:00 Mesnil Mesnil 5-2 Somzée Somzée Mesnil - Somzée
09/08 18:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2-3 Havelange Havelange Standard Flawinne FC - Havelange
09/08 18:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-3 Profondeville a Profondeville a Temploux-Suarlee - Profondeville a
09/08 18:00 Philippeville Philippeville 3-0 Sauveniere Sauveniere Philippeville - Sauveniere
09/08 18:00 ES Molignée ES Molignée 2-4 Malonne Malonne ES Molignée - Malonne
09/08 18:00 Gedinne Gedinne 1-6 Thy-le-Château Thy-le-Château Gedinne - Thy-le-Château
09/08 18:00 Floreffe Floreffe 7-0 Jambes Jambes Floreffe - Jambes
09/08 18:00 Gelbressée Gelbressée 4-1 Oignies Oignies Gelbressée - Oignies
09/08 18:00 Fosses B Fosses B 2-4 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes Fosses B - Lisogne-Thynes
18/08 19:00 Frontières Frontières 0-5 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 Frontières - RFC Bioul 81
Ranking
  Group A P P
1. Rhisnes Rhisnes 4 10
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 4 10
3. Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe 4 10
4. CS Wepionnais CS Wepionnais 4 9
5. Chevetogne Chevetogne 4 9
6. Bievre Bievre 4 8
7. Loyers Loyers 4 7
8. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 4 7
9. Anhée Anhée 4 4
10. RCS Schaltin RCS Schaltin 4 4
11. Naninne Naninne 4 4
12. Emines Emines 4 3
13. Fosses Fosses 4 3
14. Frontières Frontières 4 3
15. Bohan Bohan 4 0
16. Achène Achène 4 0
  Group B P P
1. Grand-Leez Grand-Leez 4 12
2. Eghezee Eghezee 4 12
3. Sambreville Sambreville 4 10
4. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 4 9
5. Dinant Dinant 4 9
6. E.Sommenoise E.Sommenoise 4 6
7. Vencimont Vencimont 4 5
8. Gembloux Gembloux 4 4
9. Molignee-Stave Molignee-Stave 4 3
10. Evelette Evelette 4 3
11. Vezin Vezin 4 2
12. Onoz Onoz 4 2
13. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4 1
14. Somzée Somzée 4 1
  Group C P P
1. FC Meux FC Meux 4 12
2. Ohey Ohey 4 10
3. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4 9
4. Ligny Ligny 4 9
5. Pesche Pesche 4 9
6. CS Onhaye CS Onhaye 4 8
7. Biesme Biesme 4 7
8. Sclayn Sclayn 4 7
9. Nismes Nismes 4 5
10. Jambes Jambes 4 2
11. Hastière Hastière 4 1
12. Graide Graide 4 0
13. CAPS Namur CAPS Namur 4 0
14. Wartet Wartet 4 0
  Group D P P
1. Spy Spy 4 12
2. Profondeville a Profondeville a 4 9
3. Havelange Havelange 4 8
4. Gedinne Gedinne 4 7
5. Natoye Natoye 4 7
6. Biesmerée Biesmerée 4 7
7. E.S. Boninne E.S. Boninne 4 7
8. Malonne Malonne 4 6
9. Philippeville Philippeville 4 6
10. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 4 4
11. Leignon Leignon 4 4
12. Anseremmoise Anseremmoise 4 4
13. Lustin Lustin 4 3
14. Sauveniere Sauveniere 4 3
15. Gelbressée Gelbressée 4 3
16. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4 1
  Group E P P
1. Malonne Malonne 4 12
2. Floreffe Floreffe 4 12
3. Mesnil Mesnil 4 9
4. Thy-le-Château Thy-le-Château 4 9
5. Pessoux Pessoux 4 9
6. Ligny Ligny 4 9
7. Gelbressée Gelbressée 4 7
8. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 4 6
9. Pondrome Pondrome 4 6
10. Gedinne Gedinne 4 6
11. Somzée Somzée 4 4
12. Molignee-Stave Molignee-Stave 4 4
13. Flavion Sport Flavion Sport 4 3
14. Frontières Frontières 4 3
15. Oignies Oignies 4 3
16. Jambes Jambes 4 3
17. Rochefort Rochefort 4 1
18. Neffe Neffe 4 0
  Group F P P
1. Hemptinne AS Hemptinne AS 4 12
2. Mosane Mosane 4 12
3. Walcourt Walcourt 4 10
4. Bonneville Bonneville 4 10
5. Taviers Taviers 4 10
6. Ohey Ohey 4 9
7. Ham FC Ham FC 4 7
8. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4 6
9. Denée Denée 4 5
10. Fosses Fosses 4 4
11. Condruzien Condruzien 4 3
12. Anhée Anhée 4 3
13. FC Surice FC Surice 4 3
14. Moustier Moustier 4 3
15. Biesmerée Biesmerée 4 3
16. Natoye Natoye 4 2
17. Houyet Houyet 4 1
18. Ciergnon Ciergnon 4 0
  Group G P P
1. FC Meux FC Meux 4 12
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 4 12
3. ST-Germain ST-Germain 4 9
4. Sommière Sommière 4 9
5. Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois 4 9
6. Auvelais Auvelais 4 7
7. CS Onhaye CS Onhaye 4 6
8. CS Wepionnais CS Wepionnais 4 6
9. Sart-Bernard Sart-Bernard 4 6
10. Rienne Rienne 4 4
11. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée 4 4
12. Profondeville a Profondeville a 4 4
13. Haltinne Haltinne 4 4
14. Thy-le-Château Thy-le-Château 4 4
15. Bois-Villers Bois-Villers 4 3
16. Mosane Mosane 4 3
17. Dinant Dinant 4 1
18. Bossière Bossière 4 1
  Group H P P
1. Florennes Florennes 4 12
2. Gesves Gesves 4 10
3. Assesse Assesse 4 9
4. Sorée Sorée 4 9
5. Mazy Mazy 4 7
6. Groynne Groynne 4 7
7. Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes 4 7
8. Feschaux Feschaux 4 7
9. Sauveniere Sauveniere 4 7
10. Lustin Lustin 4 7
11. ST-Gérard ST-Gérard 4 6
12. Pesche Pesche 4 4
13. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4 4
14. Winenne Winenne 4 4
15. Rhisnes Rhisnes 4 3
16. Onoz Onoz 4 0
17. Wavreille Wavreille 4 0
18. Sclayn Sclayn 4 0
  Group I P P
1. Dion Dion 4 12
2. Clermont FC Clermont FC 4 12
3. Biesme Biesme 4 12
4. Olympic Namur Olympic Namur 4 12
5. Eprave Eprave 4 9
6. Treignes Treignes 4 9
7. Eghezee Eghezee 4 7
8. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4 6
9. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4 5
10. Méan Méan 4 4
11. E.S. Boninne E.S. Boninne 4 3
12. Fraire Fraire 4 3
13. RCS Schaltin RCS Schaltin 4 3
14. Olloy Olloy 4 3
15. Bossière Bossière 4 2
16. Focant Focant 4 1
17. Vedrin Vedrin 4 1
18. E.Sommenoise E.Sommenoise 4 0
  Group J P P
1. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 4 12
2. Sinsin Sinsin 4 12
3. Miecret Miecret 4 10
4. Faulx Faulx 4 10
5. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4 9
6. Gembloux Gembloux 4 6
7. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 4 6
8. Namèche Namèche 4 6
9. Grand-Leez Grand-Leez 4 5
10. Nismes Nismes 4 5
11. Philippeville Philippeville 4 4
12. Floreffe Floreffe 3 3
13. Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3 3
14. Emines Emines 4 3
15. Sambreville Sambreville 4 3
16. Dailly Dailly 4 3
17. Taviers Taviers 4 1
18. Belgrade Belgrade 4 0
Top scorers