Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Calendar / Results

22/03 20:00 FC Volendam FC Volendam 0-1 Cambuur Cambuur FC Volendam - Cambuur
22/03 20:00 RKC RKC 2-1 Helmond Sport Helmond Sport RKC - Helmond Sport
22/03 20:00 Eindhoven Eindhoven 8-1 Dordrecht Dordrecht Eindhoven - Dordrecht
22/03 20:00 Den Bosch Den Bosch 3-4 Telstar Telstar Den Bosch - Telstar
24/03 12:15 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 NEC NEC Sparta Rotterdam - NEC
24/03 14:30 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-2 Twente Twente Go Ahead Eagles - Twente
24/03 16:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-2 MVV MVV Roda JC Kerkrade - MVV
25/03 20:00 Almere City Almere City 3-0 Oss Oss Almere City - Oss
25/03 20:00 Ajax Ajax 3-3 Utrecht Utrecht Ajax - Utrecht
25/03 20:00 Jong AZ Jong AZ 0-0 PSV PSV Jong AZ - PSV
Calendar / Results Betfirst
22/03 20:00 FC Volendam FC Volendam 0-1 Cambuur Cambuur FC Volendam - Cambuur
22/03 20:00 RKC RKC 2-1 Helmond Sport Helmond Sport RKC - Helmond Sport
22/03 20:00 Eindhoven Eindhoven 8-1 Dordrecht Dordrecht Eindhoven - Dordrecht
22/03 20:00 Den Bosch Den Bosch 3-4 Telstar Telstar Den Bosch - Telstar
24/03 12:15 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 NEC NEC Sparta Rotterdam - NEC
24/03 14:30 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-2 Twente Twente Go Ahead Eagles - Twente
24/03 16:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-2 MVV MVV Roda JC Kerkrade - MVV
25/03 20:00 Almere City Almere City 3-0 Oss Oss Almere City - Oss
25/03 20:00 Ajax Ajax 3-3 Utrecht Utrecht Ajax - Utrecht
25/03 20:00 Jong AZ Jong AZ 0-0 PSV PSV Jong AZ - PSV
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 30 69
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 30 58
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 30 54
4. Den Bosch Den Bosch 30 52
5. PSV PSV 30 51
6. RKC RKC 30 45
7. Oss Oss 30 45
8. Almere City Almere City 30 44
9. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 30 44
10. Cambuur Cambuur 30 44
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. De Graafschap van den Hurk 12
8. Twente Cantalapiedra Fernández 12
9. Ajax Pereira da Silva 12
10. NEC Ouadri 12