Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Calendar / Results

03/05 20:00 FC Volendam FC Volendam 1-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade FC Volendam - Roda JC Kerkrade
03/05 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 0-4 Oss Oss Helmond Sport - Oss
03/05 20:00 Twente Twente 2-2 Cambuur Cambuur Twente - Cambuur
03/05 20:00 Ajax Ajax 8-0 Almere City Almere City Ajax - Almere City
03/05 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Den Bosch - Go Ahead Eagles
03/05 20:00 MVV MVV 1-1 NEC NEC MVV - NEC
03/05 20:00 PSV PSV 2-0 Telstar Telstar PSV - Telstar
03/05 20:00 RKC RKC 3-1 Eindhoven Eindhoven RKC - Eindhoven
03/05 20:00 Dordrecht Dordrecht 1-2 Utrecht Utrecht Dordrecht - Utrecht
03/05 20:00 Jong AZ Jong AZ 3-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Jong AZ - Sparta Rotterdam
Calendar / Results Betfirst
03/05 20:00 FC Volendam FC Volendam 1-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade FC Volendam - Roda JC Kerkrade
03/05 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 0-4 Oss Oss Helmond Sport - Oss
03/05 20:00 Twente Twente 2-2 Cambuur Cambuur Twente - Cambuur
03/05 20:00 Ajax Ajax 8-0 Almere City Almere City Ajax - Almere City
03/05 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Den Bosch - Go Ahead Eagles
03/05 20:00 MVV MVV 1-1 NEC NEC MVV - NEC
03/05 20:00 PSV PSV 2-0 Telstar Telstar PSV - Telstar
03/05 20:00 RKC RKC 3-1 Eindhoven Eindhoven RKC - Eindhoven
03/05 20:00 Dordrecht Dordrecht 1-2 Utrecht Utrecht Dordrecht - Utrecht
03/05 20:00 Jong AZ Jong AZ 3-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Jong AZ - Sparta Rotterdam
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 38 80
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 38 69
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 38 63
4. PSV PSV 38 63
5. Den Bosch Den Bosch 38 63
6. Almere City Almere City 38 62
7. Oss Oss 38 62
8. RKC RKC 38 59
9. NEC NEC 38 58
10. Cambuur Cambuur 38 58
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. NEC Druijf 29
2. Roda JC Kerkrade Engels 24
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 23
4. Oss Dogan 21
5. Ajax Pereira da Silva 19
6. Twente Boere 16
7. De Graafschap van den Hurk 15
8. Venema 15
9. MVV Fossé 15
10. Den Bosch Beltrame 14