Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Helmond Sport - NEC ()

Betfirst
De Braak
Unknown Postbus 495,Helmond 0
Attendance: 2011

Rate

Helmond Sport   NEC
Bart Weymeels -
Tibeau Swinnen -
Stijn van Gassel -
Kjell Knops -
Joeri Poelmans   30' -
Bodi Brusselers   81' -
Arne Naudts   90+2'   51': ASSIST -
Furhgill Zeldenrust   37': PENALTY   51' -
Richelor Sprangers   60' -
Jordan van der Gaag -
Bram Zwanen   76'   79' -
Diego Snepvangers   69'   60' -
Joroen Verkinnis   79' -
Albian Muzaqi   81' -
 
Norbert Alblas -
Mathias Bossaerts   50' -
Josef Kvída -
Leroy Labylle -
Terry Lartey Sanniez   36'   66' -
Sven Braken   78': ASSIST -
Joey Van Den Berg -
Anass Achahbar   19'   78' -
Jonathan Fossé   32': ASSIST   78' -
Tom Overtoom -
Brahim Darri   19': ASSIST   32'   64' -
Ole ter Haar Romeny   64' -
Guus Joppen   66' -
Mike Trésor Ndayishimiye   78' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+2   Yellow card for Arne Naudts
81   Bodi Brusselers
Albian Muzaqi
79   Bram Zwanen
Joroen Verkinnis
78   Goal made by Anass Achahbar (Ole ter Haar Romeny)
78   Jonathan Fossé
Mike Trésor Ndayishimiye
76   Yellow card for Bram Zwanen
69   Yellow card for Diego Snepvangers
66   Terry Lartey Sanniez
Guus Joppen
64   Brahim Darri
Ole ter Haar Romeny
60   Richelor Sprangers
Diego Snepvangers
51   Goal made by Furhgill Zeldenrust (Arne Naudts)
51   Yellow card for Mathias Bossaerts
37   Goal made by Furhgill Zeldenrust
36   Yellow card for Terry Lartey Sanniez
31   Goal made by Brahim Darri (Jonathan Fossé)
30   Yellow card for Joeri Poelmans
18   Goal made by Anass Achahbar (Brahim Darri)
Calendar / Results Betfirst
13/09 20:00 NAC NAC - Utrecht Utrecht NAC - Utrecht
13/09 20:00 Excelsior Excelsior - Almere City Almere City Excelsior - Almere City
13/09 20:00 Eindhoven Eindhoven - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Eindhoven - Roda JC Kerkrade
13/09 20:00 MVV MVV - Telstar Telstar MVV - Telstar
13/09 20:00 FC Volendam FC Volendam - Dordrecht Dordrecht FC Volendam - Dordrecht
13/09 20:00 Cambuur Cambuur - Helmond Sport Helmond Sport Cambuur - Helmond Sport
13/09 20:00 De Graafschap De Graafschap - Ajax Ajax De Graafschap - Ajax
13/09 20:00 Den Bosch Den Bosch - NEC NEC Den Bosch - NEC
13/09 20:00 PSV PSV - Jong AZ Jong AZ PSV - Jong AZ
14/09 19:45 Oss Oss - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Oss - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Eindhoven Eindhoven 0 0
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0 0
3. NEC NEC 0 0
4. Den Bosch Den Bosch 0 0
5. Oss Oss 0 0
6. De Graafschap De Graafschap 0 0
7. Dordrecht Dordrecht 0 0
8. Almere City Almere City 0 0
9. MVV MVV 0 0
10. Utrecht Utrecht 0 0
Top scorers Betfirst

No goals