Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Helmond Sport - NEC ()

Rate

Helmond Sport   NEC
Bart Weymeels -
Tibeau Swinnen -
Stijn van Gassel -
Kjell Knops -
Joeri Poelmans   30' -
Bodi Brusselers   81' -
Arne Naudts   90+2'   51': ASSIST -
Furhgill Zeldenrust   37': PENALTY   51' -
Richelor Sprangers   60' -
Jordan van der Gaag -
Bram Zwanen   76'   79' -
Diego Snepvangers   69'   60' -
Joroen Verkinnis   79' -
Albian Muzaqi   81' -
 
Norbert Alblas -
Mathias Bossaerts   50' -
Josef Kvída -
Leroy Labylle -
Terry Lartey Sanniez   36'   66' -
Sven Braken   78': ASSIST -
Joey Van Den Berg -
Anass Achahbar   19'   78' -
Jonathan Fossé   32': ASSIST   78' -
Tom Overtoom -
Brahim Darri   19': ASSIST   32'   64' -
Ole ter Haar Romeny   64' -
Guus Joppen   66' -
Mike Trésor Ndayishimiye   78' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+2   Yellow card for Arne Naudts
81   Bodi Brusselers
Albian Muzaqi
79   Bram Zwanen
Joroen Verkinnis
78   Goal made by Anass Achahbar (Ole ter Haar Romeny)
78   Jonathan Fossé
Mike Trésor Ndayishimiye
76   Yellow card for Bram Zwanen
69   Yellow card for Diego Snepvangers
66   Terry Lartey Sanniez
Guus Joppen
64   Brahim Darri
Ole ter Haar Romeny
60   Richelor Sprangers
Diego Snepvangers
51   Goal made by Furhgill Zeldenrust (Arne Naudts)
51   Yellow card for Mathias Bossaerts
37   Goal made by Furhgill Zeldenrust
36   Yellow card for Terry Lartey Sanniez
31   Goal made by Brahim Darri (Jonathan Fossé)
30   Yellow card for Joeri Poelmans
18   Goal made by Anass Achahbar (Brahim Darri)
Calendar / Results
21/09 20:00 Utrecht Utrecht 0-0 Cambuur Cambuur Utrecht - Cambuur
21/09 20:00 Telstar Telstar 1-3 Twente Twente Telstar - Twente
21/09 20:00 Oss Oss 0-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Oss - Sparta Rotterdam
21/09 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0-0 Eindhoven Eindhoven Roda JC Kerkrade - Eindhoven
21/09 20:00 Den Bosch Den Bosch 1-4 Almere City Almere City Den Bosch - Almere City
21/09 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Ajax Ajax Go Ahead Eagles - Ajax
21/09 20:00 MVV MVV 2-1 Dordrecht Dordrecht MVV - Dordrecht
21/09 20:00 PSV PSV 1-0 FC Volendam FC Volendam PSV - FC Volendam
21/09 20:00 RKC RKC 2-2 Jong AZ Jong AZ RKC - Jong AZ
21/09 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 2-3 NEC NEC Helmond Sport - NEC
Ranking
  Team P P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 10 23
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 10 21
3. Almere City Almere City 10 20
4. Den Bosch Den Bosch 10 19
5. NEC NEC 10 18
6. Twente Twente 9 17
7. Cambuur Cambuur 10 17
8. Ajax Ajax 10 16
9. Oss Oss 10 15
10. PSV PSV 10 15
Top scorers

No goals