Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Jong AZ - Utrecht ()

Unknown
Unknown Unknown Unknown Unknown
Attendance: 550

Rate

Jong AZ   Utrecht
Joey Roggeveen -
Léon Bergsma   34'   74' -
Mauro Savastano -
Vince Gino Dekker   75': ASSIST -
Justin Bakker -
Ferdy Druijf   12': PENALTY   75' -
Mees Hoedemakers   58' -
Mees Kaandorp -
Tijani Reijnders -
Richard Sedláček   69' -
Henri Weigelt -
Kai Koreniuk   58' -
Justin de Haas   69' -
Joey Jacobs   74' -
 
Rick van der Meer -
Thijmen Nijhuis -
Junior van der Velden -
Tim Brinkman   90+1' -
Sylla Sow   51'   84' -
Odysseus Velanas -
Nick Venema   51': ASSIST -
Gabriël Culhaci   77' -
Rayan El Azrak   15'   68': ASSIST -
Mehdi Lehaire   66' -
Sylian Aldren Mokono   11'   81' -
Jeredy Hilterman   68'   66' -
Redouan El Yaakoubi   81' -
Jonas Arweiler   84' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+1   Yellow card for Tim Brinkman
68   Goal made by Jeredy Hilterman (Rayan El Azrak)
51   Goal made by Sylla Sow (Nick Venema)
90+1   Yellow card for Tim Brinkman
84   Sylla Sow
Jonas Arweiler
81   Sylian Aldren Mokono
Redouan El Yaakoubi
77   Yellow card for Gabriël Culhaci
75   Goal made by Ferdy Druijf (Vince Gino Dekker)
74   Léon Bergsma
Joey Jacobs
68   Goal made by Jeredy Hilterman (Rayan El Azrak)
69   Richard Sedláček
Justin de Haas
66   Mehdi Lehaire
Jeredy Hilterman
58   Mees Hoedemakers
Kai Koreniuk
51   Goal made by Sylla Sow (Nick Venema)
34   Yellow card for Léon Bergsma
15   Yellow card for Rayan El Azrak
12   Goal made by Ferdy Druijf
11   Yellow card for Sylian Aldren Mokono
Calendar / Results
12/10 20:00 FC Volendam FC Volendam 2-2 Almere City Almere City FC Volendam - Almere City
12/10 20:00 Jong AZ Jong AZ 2-2 Utrecht Utrecht Jong AZ - Utrecht
12/10 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-2 Telstar Telstar Helmond Sport - Telstar
12/10 20:00 NEC NEC 0-1 Eindhoven Eindhoven NEC - Eindhoven
12/10 20:00 Den Bosch Den Bosch 1-0 Dordrecht Dordrecht Den Bosch - Dordrecht
12/10 20:00 RKC RKC 0-0 Oss Oss RKC - Oss
14/10 12:15 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 3-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade
14/10 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 3-0 Cambuur Cambuur Sparta Rotterdam - Cambuur
14/10 16:45 Twente Twente 0-1 MVV MVV Twente - MVV
15/10 20:00 PSV PSV 2-1 Ajax Ajax PSV - Ajax
Ranking
  Team P P
1. Twente Twente 26 59
2. Den Bosch Den Bosch 26 48
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 25 47
4. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 25 45
5. PSV PSV 26 44
6. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 26 42
7. MVV MVV 26 42
8. Ajax Ajax 26 40
9. RKC RKC 26 39
10. Oss Oss 25 38
Top scorers
  Player Goals
1. NEC Druijf 21
2. Roda JC Kerkrade Engels 21
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. Ajax Pereira da Silva 12
8. NEC Ouadri 11
9. Stal Dniprodzerzhynsk Deul 10
10. De Graafschap van den Hurk 10