Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Jong AZ - Utrecht ()

Rate

Jong AZ   Utrecht
Joey Roggeveen -
Léon Bergsma   34'   74' -
Mauro Savastano -
Vince Gino Dekker   75': ASSIST -
Justin Bakker -
Ferdy Druijf   12': PENALTY   75' -
Mees Hoedemakers   58' -
Mees Kaandorp -
Tijani Reijnders -
Richard Sedláček   69' -
Henri Weigelt -
Kai Koreniuk   58' -
Justin de Haas   69' -
Joey Jacobs   74' -
 
Rick van der Meer -
Thijmen Nijhuis -
Junior van der Velden -
Tim Brinkman   90+1' -
Sylla Sow   51'   84' -
Odysseus Velanas -
Nick Venema   51': ASSIST -
Gabriël Culhaci   77' -
Rayan El Azrak   15'   68': ASSIST -
Mehdi Lehaire   66' -
Sylian Aldren Mokono   11'   81' -
Jeredy Hilterman   68'   66' -
Redouan El Yaakoubi   81' -
Jonas Arweiler   84' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+1   Yellow card for Tim Brinkman
84   Sylla Sow
Jonas Arweiler
81   Sylian Aldren Mokono
Redouan El Yaakoubi
77   Yellow card for Gabriël Culhaci
75   Goal made by Ferdy Druijf (Vince Gino Dekker)
74   Léon Bergsma
Joey Jacobs
68   Goal made by Jeredy Hilterman (Rayan El Azrak)
69   Richard Sedláček
Justin de Haas
66   Mehdi Lehaire
Jeredy Hilterman
58   Mees Hoedemakers
Kai Koreniuk
51   Goal made by Sylla Sow (Nick Venema)
34   Yellow card for Léon Bergsma
15   Yellow card for Rayan El Azrak
12   Goal made by Ferdy Druijf
11   Yellow card for Sylian Aldren Mokono
Calendar / Results
12/10 20:00 FC Volendam FC Volendam 2-2 Almere City Almere City FC Volendam - Almere City
12/10 20:00 Jong AZ Jong AZ 2-2 Utrecht Utrecht Jong AZ - Utrecht
12/10 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-2 Telstar Telstar Helmond Sport - Telstar
12/10 20:00 NEC NEC 0-1 Eindhoven Eindhoven NEC - Eindhoven
12/10 20:00 Den Bosch Den Bosch 1-0 Dordrecht Dordrecht Den Bosch - Dordrecht
12/10 20:00 RKC RKC 0-0 Oss Oss RKC - Oss
14/10 12:15 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 3-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade
14/10 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 3-0 Cambuur Cambuur Sparta Rotterdam - Cambuur
14/10 16:45 Twente Twente 0-1 MVV MVV Twente - MVV
15/10 20:00 PSV PSV 0-0 Ajax Ajax PSV - Ajax
Ranking
  Team P P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 9 20
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 9 20
3. Almere City Almere City 9 20
4. Twente Twente 9 17
5. Den Bosch Den Bosch 9 16
6. Oss Oss 9 15
7. NEC NEC 9 15
8. Cambuur Cambuur 9 14
9. MVV MVV 9 14
10. Ajax Ajax 8 13
Top scorers

No goals