Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Jong AZ - Utrecht ()

Betfirst
Unknown
Unknown Unknown Unknown Unknown
Attendance: 550

Rate

Jong AZ   Utrecht
Joey Roggeveen -
Léon Bergsma   34'   74' -
Mauro Savastano -
Vince Gino Dekker   75': ASSIST -
Justin Bakker -
Ferdy Druijf   12': PENALTY   75' -
Mees Hoedemakers   58' -
Mees Kaandorp -
Tijani Reijnders -
Richard Sedláček   69' -
Henri Weigelt -
Kai Koreniuk   58' -
Justin de Haas   69' -
Joey Jacobs   74' -
 
Rick van der Meer -
Thijmen Nijhuis -
Junior van der Velden -
Tim Brinkman   90+1' -
Sylla Sow   51'   84' -
Odysseus Velanas -
Nick Venema   51': ASSIST -
Gabriël Culhaci   77' -
Rayan El Azrak   15'   68': ASSIST -
Mehdi Lehaire   66' -
Sylian Aldren Mokono   11'   81' -
Jeredy Hilterman   68'   66' -
Redouan El Yaakoubi   81' -
Jonas Arweiler   84' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+1   Yellow card for Tim Brinkman
68   Goal made by Jeredy Hilterman (Rayan El Azrak)
51   Goal made by Sylla Sow (Nick Venema)
90+1   Yellow card for Tim Brinkman
84   Sylla Sow
Jonas Arweiler
81   Sylian Aldren Mokono
Redouan El Yaakoubi
77   Yellow card for Gabriël Culhaci
75   Goal made by Ferdy Druijf (Vince Gino Dekker)
74   Léon Bergsma
Joey Jacobs
68   Goal made by Jeredy Hilterman (Rayan El Azrak)
69   Richard Sedláček
Justin de Haas
66   Mehdi Lehaire
Jeredy Hilterman
58   Mees Hoedemakers
Kai Koreniuk
51   Goal made by Sylla Sow (Nick Venema)
34   Yellow card for Léon Bergsma
15   Yellow card for Rayan El Azrak
12   Goal made by Ferdy Druijf
11   Yellow card for Sylian Aldren Mokono
Calendar / Results Betfirst
04/10 20:00 Cambuur Cambuur - Excelsior Excelsior Cambuur - Excelsior
04/10 20:00 Telstar Telstar - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Telstar - Roda JC Kerkrade
04/10 20:00 Ajax Ajax - Eindhoven Eindhoven Ajax - Eindhoven
04/10 20:00 De Graafschap De Graafschap - Almere City Almere City De Graafschap - Almere City
04/10 20:00 Den Bosch Den Bosch - Oss Oss Den Bosch - Oss
04/10 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Jong AZ Jong AZ Go Ahead Eagles - Jong AZ
04/10 20:00 PSV PSV - FC Volendam FC Volendam PSV - FC Volendam
04/10 20:00 NAC NAC - NEC NEC NAC - NEC
04/10 20:00 Dordrecht Dordrecht - Utrecht Utrecht Dordrecht - Utrecht
04/10 20:00 Helmond Sport Helmond Sport - MVV MVV Helmond Sport - MVV
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Utrecht Utrecht 0 0
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0 0
3. Telstar Telstar 0 0
4. Almere City Almere City 0 0
5. Den Bosch Den Bosch 0 0
6. PSV PSV 0 0
7. De Graafschap De Graafschap 0 0
8. NAC NAC 0 0
9. Cambuur Cambuur 0 0
10. Excelsior Excelsior 0 0
Top scorers Betfirst

No goals