Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Ajax - NEC ()

Unknown
Unknown Unknown Unknown Unknown
Attendance: 656

Rate

Ajax   NEC
Václav Černý   73' -
Dennis Johnsen   73': ASSIST   77' -
Dani De Wit   30' -
Perr Schuurs -
Dominik Kotarski -
Teun Bijleveld   83': ASSIST -
Sergino Dest   31' -
Victor Jensen -
Boy Kemper   60' -
Danilo Pereira da Silva   59' -
Jasper Ter Heide   66': ASSIST   31' -
Kaj Sierhuis   66'   59' -
Che Nunnely   83'   77' -
 
Jonathan Fossé -
Joey Van Den Berg   64' -
Marco Van Duin -
Mathias Bossaerts -
Mart Dijkstra   34'   70' -
Guus Joppen -
Leroy Labylle -
Sven Braken -
Tom Overtoom -
Rens van Eijden -
Ole ter Haar Romeny   46' -
Anass Achahbar   46' -
Mike Trésor Ndayishimiye   70' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

84   Goal made by Che Nunnely (Teun Bijleveld)
77   Dennis Johnsen
Che Nunnely
70   Mart Dijkstra
Mike Trésor Ndayishimiye
73   Goal made by Václav Černý (Dennis Johnsen)
67   Goal made by Kaj Sierhuis (Jasper Ter Heide)
65   Yellow card for Joey Van Den Berg
60   Yellow card for Boy Kemper
59   Danilo Pereira da Silva
Kaj Sierhuis
46   Ole ter Haar Romeny
Anass Achahbar
34   Yellow card for Mart Dijkstra
31   Sergino Dest
Jasper Ter Heide
30   Goal made by Dani De Wit
Calendar / Results Betfirst
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 29 66
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 29 55
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 29 54
4. Den Bosch Den Bosch 29 52
5. PSV PSV 29 50
6. Oss Oss 29 45
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 29 43
8. MVV MVV 29 43
9. RKC RKC 29 42
10. Ajax Ajax 29 42
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. Ajax Pereira da Silva 12
8. NEC Ouadri 12
9. Den Bosch Beltrame 12
10. De Graafschap van den Hurk 11