Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Almere City - Cambuur ()

Rate

Almere City   Cambuur
Edoardo Soleri   61'   58': ASSIST   65' -
James Efmorfidis   29' -
Delvechio Blackson -
Youri Loen   88'   88' -
Tim Receveur -
Niek Vossebelt -
Torino Hunte   29': ASSIST   58'   76' -
Timo Plattel -
Damon Mirani   53' -
Faris Hammouti -
Kevin Luckassen   65' -
Ricardo Kip   76' -
 
Robbert Schilder -
Tyrone Conraad   66' -
Sai van Wermeskerken -
Moise Emmanuel Mbende   79' -
Andrejs Cigaņiks -
Omar El Baad   78' -
Robin Maulun -
Mathias Schils -
Nigel Robertha   39' -
Xavier Mous   61' -
Kevin van Kippersluis -
Issa Kallon   66' -
Karim Rossi   78' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

88   Red card for Youri Loen
79   Yellow card for Moise Emmanuel Mbende
78   Omar El Baad
Karim Rossi
76   Torino Hunte
Ricardo Kip
66   Tyrone Conraad
Issa Kallon
65   Edoardo Soleri
Kevin Luckassen
61   Yellow card for Xavier Mous
61   Yellow card for Edoardo Soleri
58   Goal made by Torino Hunte (Edoardo Soleri)
53   Yellow card for Damon Mirani
39   Goal made by Nigel Robertha
29   Goal made by James Efmorfidis (Torino Hunte)
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 14 32
2. Den Bosch Den Bosch 14 31
3. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 14 31
4. Oss Oss 14 27
5. Twente Twente 14 26
6. Almere City Almere City 14 26
7. PSV PSV 14 22
8. NEC NEC 14 22
9. Cambuur Cambuur 14 21
10. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 14 21
Top scorers

No goals