Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Den Bosch - Twente ()

Eccostadion
Unknown Victorialaan 21, 5213 's Hertogenbosch 0
Attendance: 5086

Rate

Den Bosch   Twente
Danny Holla -
Mats Deijl -
Luuk Brouwers   19': ASSIST   76' -
Oussama Bouyaghlafen   83' -
Sam Kersten -
Stefan Velkov   7'   77'   77'   24'   77' -
Danny Verbeek -
Wouter van der Steen -
Stefano Beltrame   19' -
Rauno Sappinen   78' -
Jordy van der Winden   90+6' -
Kevin Felida   76' -
Leo Väisänen   78' -
Julián Augusto Marchioni   83' -
 
Joël Drommel -
Cristian Marcelo González Tassano -
Aitor Cantalapiedra Fernández -
Rafik Zekhnini   75' -
Ricardo Ferreira da Silva   82' -
Javier Espinosa   90+6' -
Tom Boere   32' -
Tim Hölscher -
Peet Bijen -
Rafael António Figueiredo Ramos   23' -
Matthew Smith -
Jari Oosterwijk   75' -
Michaël Madionis Mateo Maria   82' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

77   Red card for Stefan Velkov
90+6   Yellow card for Jordy van der Winden
90+6   Yellow card for Javier Espinosa
83   Oussama Bouyaghlafen
Julián Augusto Marchioni
82   Ricardo Ferreira da Silva
Michaël Madionis Mateo Maria
78   Rauno Sappinen
Leo Väisänen
77   Red card for Stefan Velkov
76   Luuk Brouwers
Kevin Felida
75   Rafik Zekhnini
Jari Oosterwijk
32   Goal made by Tom Boere
24   Goal made by Stefan Velkov
23   Yellow card for Rafael António Figueiredo Ramos
19   Goal made by Stefano Beltrame (Luuk Brouwers)
7   Yellow card for Stefan Velkov
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Den Bosch Den Bosch 20 43
2. Twente Twente 20 41
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 20 39
4. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 20 39
5. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 20 34
6. Oss Oss 20 34
7. PSV PSV 20 33
8. Ajax Ajax 20 32
9. Cambuur Cambuur 20 29
10. Almere City Almere City 20 28
Top scorers

No goals