Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Eindhoven - Telstar ()

Charles Roelslaan 1, 5600 AR Eindhoven,
Attendance: 2008

Rate

Eindhoven   Telstar
Ruud Swinkels -
Siebe Van Der Heyden   33' -
Charni Ekangamene   46' -
Alvin Daniëls   19' -
Branco van den Boomen   90+2'   19': ASSIST -
Augustine Loof -
Collin Seedorf -
Marcelo André Veiga Lopes   84' -
Sam Baruch Elisha -
Jay Idzes   77' -
Rodney Klooster   46' -
Samy Bourard   77' -
Jarno Janssen   84' -
 
Adham El Idrissi -
Frank Korpershoek -
Anass Najah   44'   46' -
Jasper Van Heertum   10'   45+2'   75' -
Toine van Huizen -
Wesley Zonneveld -
Terell Ondaan -
Elso Brito -
Rodny Lopes Cabral -
Kyle Scott   83' -
Melle Springer -
Sven van Doorm   90+3'   46' -
Shaquill Sno   75' -
Senne Lynen   83' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+3   Yellow card for Sven van Doorm
90+2   Yellow card for Branco van den Boomen
84   Marcelo André Veiga Lopes
Jarno Janssen
83   Kyle Scott
Senne Lynen
77   Jay Idzes
Samy Bourard
75   Jasper Van Heertum
Shaquill Sno
46   Charni Ekangamene
Rodney Klooster
46   Anass Najah
Sven van Doorm
45+2   Goal made by Jasper Van Heertum
44   Yellow card for Anass Najah
33   Yellow card for Siebe Van Der Heyden
19   Goal made by Alvin Daniëls (Branco van den Boomen)
10   Goal made by Jasper Van Heertum
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 13 30
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 13 29
3. Den Bosch Den Bosch 13 28
4. Twente Twente 13 26
5. Almere City Almere City 13 26
6. Oss Oss 13 24
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 13 21
8. NEC NEC 13 21
9. Cambuur Cambuur 13 20
10. Ajax Ajax 13 19
Top scorers

No goals