Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

FC Volendam - MVV ()

Rate

FC Volendam   MVV
Boy Deul   15'   51'   79' -
Mohamed Betti -
Mitchel Michaelis -
Anthony Berenstein   49': ASSIST -
Cas Peters   83' -
Robin Schouten -
Kevin Visser   39' -
Darryl Bäly   49' -
Marco Tol   70' -
Jari Vlak   73' -
Rodney Antwi   73' -
Teije ten Den   79' -
Nick Runderkamp   90+5'   83' -
 
Jerome Deom   85' -
Koen Kostons -
Maxime Gunst   90' -
Dimitri Lavalée -
Luc Mares   65' -
Joeri Schroyen   66' -
Luuk Koopmans -
Marnick Vermijl -
Tuur Houben   85' -
Anthony van den Hurk   73' -
Dogan Can Golpek   66' -
Lars Reck   73': ASSIST   66' -
Nino Everaers   66' -
Xavier Mbuyamba   85' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

73   Jari Vlak
Rodney Antwi
90+5   Yellow card for Nick Runderkamp
90   Yellow card for Maxime Gunst
85   Tuur Houben
Xavier Mbuyamba
85   Goal made by Jerome Deom
83   Cas Peters
Nick Runderkamp
79   Boy Deul
Teije ten Den
73   Goal made by Anthony van den Hurk (Lars Reck)
71   Yellow card for Marco Tol
67   Yellow card for Luc Mares
66   Dogan Can Golpek
Nino Everaers
66   Joeri Schroyen
Lars Reck
51   Goal made by Boy Deul
49   Goal made by Darryl Bäly (Anthony Berenstein)
40   Yellow card for Kevin Visser
15   Goal made by Boy Deul (Robin Schouten)
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 13 30
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 13 29
3. Den Bosch Den Bosch 13 28
4. Twente Twente 13 26
5. Almere City Almere City 13 26
6. Oss Oss 13 24
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 13 21
8. NEC NEC 13 21
9. Cambuur Cambuur 13 20
10. Ajax Ajax 13 19
Top scorers

No goals