Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Go Ahead Eagles - Dordrecht ()

Vetkampstraat 1, 7400AD Deventer ,
Attendance: 8000

Rate

Go Ahead Eagles   Dordrecht
Istvan Bakx   70' -
Orhan Dzepar   46' -
Roland Baas -
Julian Lelieveld -
Jeroen Veldmate   89' -
Jeff Stans   46' -
Hobie Verhulst -
Thomas Verheijdt   90+4': ASSIST -
Richard van der Venne   90+1' -
Gino Bosz -
Jaroslav Navrátil   71': ASSIST -
Paco Van Moorsel   46' -
Pieter Langedijk   90+4'   46' -
Julius Bliek   71'   70' -
 
Maarten Peijnenburg -
Thomas Kok   90+5' -
Renny Piers Smith   80' -
Oussama Zamouri -
Bryan Janssen -
Daniël Breedijk -
Antonio Stankov -
Lewis Montsma -
Thijs Timmermans   77'   77' -
Omran Haydary   77' -
Dwayne Green   90+2'   80' -
Siebe Schets   83' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

90+5   Yellow card for Antonio Stankov
90+4   Goal made by Pieter Langedijk (Thomas Verheijdt)
90+2   Yellow card for Dwayne Green
90+1   Yellow card for Richard van der Venne
89   Yellow card for Jeroen Veldmate
80   Renny Piers Smith
Dwayne Green
77   Yellow card for Thijs Timmermans
77   Thijs Timmermans
Omran Haydary
71   Goal made by Julius Bliek (Roland Baas)
70   Istvan Bakx
Julius Bliek
46   Orhan Dzepar
Paco Van Moorsel
46   Jeff Stans
Pieter Langedijk
41   Goal made by
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 14 32
2. Den Bosch Den Bosch 14 31
3. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 14 31
4. Oss Oss 14 27
5. Twente Twente 14 26
6. Almere City Almere City 14 26
7. PSV PSV 14 22
8. NEC NEC 14 22
9. Cambuur Cambuur 14 21
10. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 14 21
Top scorers

No goals