Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

RKC - PSV ()

Betfirst

Rate

RKC   PSV
Emil Hansson   14': ASSIST   52'   83' -
Hans Mulder   75' -
Paul Quasten   83': ASSIST -
Darren Maatsen   57' -
Kevin Vermeulen   74' -
Ingo van Weert -
Dylan Seys   86'   14' -
Jari Koenraad   57' -
Melle Meulensteen -
Jordy Zielschot -
Ezra Walian   69'   57' -
Roland Bergkamp   57' -
Nikki Baggerman   74' -
 
Matthias Verreth -
Armando Obispo -
Joël Piroe   17'   53'   80' -
Jordan Teze   17': ASSIST -
Laros Duarte -
Dirk Abels -
Ramon Pascal Lundqvist   31': PENALTY   39': ASSIST -
Dante Rigo   5': ASSIST   46' -
Yanick van Osch -
Cody Mathès Gakpo   58'   5'   39'   53': ASSIST -
Marlon Frey   46' -
Amar Ćatić   80' -
Baggio Wallenburg   85' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

86   Yellow card for Dylan Seys
83   Goal made by Emil Hansson (Paul Quasten)
80   Joël Piroe
Amar Ćatić
75   Yellow card for Hans Mulder
74   Kevin Vermeulen
Nikki Baggerman
69   Yellow card for Ezra Walian
58   Yellow card for Cody Mathès Gakpo
57   Jari Koenraad
Ezra Walian
57   Darren Maatsen
Roland Bergkamp
53   Goal made by Joël Piroe (Cody Mathès Gakpo)
52   Goal made by Emil Hansson
46   Dante Rigo
Marlon Frey
39   Goal made by Cody Mathès Gakpo (Ramon Pascal Lundqvist)
31   Goal made by Ramon Pascal Lundqvist
17   Goal made by Joël Piroe (Jordan Teze)
14   Goal made by Dylan Seys (Emil Hansson)
5   Goal made by Cody Mathès Gakpo (Dante Rigo)
Calendar / Results Betfirst
01/11 20:00 Cambuur Cambuur - NEC NEC Cambuur - NEC
01/11 20:00 Telstar Telstar - Utrecht Utrecht Telstar - Utrecht
01/11 20:00 De Graafschap De Graafschap - Excelsior Excelsior De Graafschap - Excelsior
01/11 20:00 Den Bosch Den Bosch - Helmond Sport Helmond Sport Den Bosch - Helmond Sport
01/11 20:00 Eindhoven Eindhoven - Jong AZ Jong AZ Eindhoven - Jong AZ
01/11 20:00 MVV MVV - Almere City Almere City MVV - Almere City
01/11 20:00 NAC NAC - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles NAC - Go Ahead Eagles
01/11 20:00 Dordrecht Dordrecht - Oss Oss Dordrecht - Oss
04/11 20:00 PSV PSV - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade PSV - Roda JC Kerkrade
04/11 20:00 Ajax Ajax - FC Volendam FC Volendam Ajax - FC Volendam
Ranking Betfirst
  Team P P
1. NAC NAC 2 6
2. Eindhoven Eindhoven 2 6
3. De Graafschap De Graafschap 2 6
4. Excelsior Excelsior 2 6
5. FC Volendam FC Volendam 2 4
6. Almere City Almere City 2 4
7. Telstar Telstar 2 4
8. Cambuur Cambuur 2 3
9. Oss Oss 2 3
10. Utrecht Utrecht 2 3
Top scorers Betfirst

No goals