Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Roda JC Kerkrade - Helmond Sport ()

Rate

Roda JC Kerkrade   Helmond Sport
Tom Muyters -
Ba-Muaka Simakala   85' -
Daniele Zotti -
Mohamed El Makrini   60': ASSIST -
Richard Jensen -
Henk Dijkhuizen -
Jannes Vansteenkiste -
Mario Engels   51'   80' -
Mitchell Paulissen   27'   51': ASSIST -
Gyliano van Velzen   27': ASSIST   60'   73' -
Livio Milts -
Célestin Djim Ndogo   73' -
Tim Väyrynen   80' -
 
Bodi Brusselers   64' -
Steven Edwards -
Maickie Fecunda   12' -
Dean Koolhof   72'   73' -
Tibeau Swinnen -
Stijn van Gassel -
Ron Janzen   43' -
Joeri Poelmans -
Jordan van der Gaag -
Joroen Verkinnis   28'   12' -
Koen Wesdorp   64' -
Diego Snepvangers   73' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

73   Dean Koolhof
Diego Snepvangers
85   Yellow card for Ba-Muaka Simakala
80   Mario Engels
Tim Väyrynen
74   Red card for Richelor Sprangers
73   Gyliano van Velzen
Célestin Djim Ndogo
72   Yellow card for Dean Koolhof
66   Yellow card for Richelor Sprangers
64   Bodi Brusselers
Koen Wesdorp
60   Goal made by Gyliano van Velzen
51   Goal made by Mario Engels (Mitchell Paulissen)
43   Yellow card for Ron Janzen
28   Yellow card for Joroen Verkinnis
27   Goal made by Mitchell Paulissen (Gyliano van Velzen)
12   Maickie Fecunda
Joroen Verkinnis
Calendar / Results
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Ajax Ajax 4-0 NEC NEC Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 Twente Twente Den Bosch - Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 PSV PSV RKC - PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 Oss Oss Jong AZ - Oss
Ranking
  Team P P
1. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 13 30
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 13 29
3. Den Bosch Den Bosch 13 28
4. Twente Twente 13 26
5. Almere City Almere City 13 26
6. Oss Oss 13 24
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 13 21
8. NEC NEC 13 21
9. Cambuur Cambuur 13 20
10. Ajax Ajax 13 19
Top scorers

No goals