Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Eindhoven - Utrecht ()

Betfirst
Jan Louwers-stadion
Unknown Charles Roelslaan 1, 5600 AR Eindhoven 0
Attendance: 1890

Rate

Eindhoven   Utrecht
Ruud Swinkels -
Alvin Daniëls -
Augustine Loof   70' -
Collin Seedorf -
Marcelo André Veiga Lopes -
Karim Essikal -
Branco van den Boomen -
Siebe Van Der Heyden -
Sam Baruch Elisha   46' -
Jay Idzes -
Jarno Janssen -
Samy Bourard   46' -
 
Mohamed Mallahi -
Sylla Sow -
Tim Brinkman -
Junior van der Velden -
Jonas Arweiler   81'   81' -
Thijmen Nijhuis -
Mitchell van Rooijen   18' -
Constantin Albu   65' -
Ruben Hoogenhout -
Sylian Aldren Mokono -
Shayne Pattynama -
Rick van der Meer   18' -
Rick Mulder   65' -
Dereck Darkwa   81' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Calendar / Results Betfirst
07/12 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 6-1 Almere City Almere City Sparta Rotterdam - Almere City
07/12 20:00 Ajax Ajax 1-0 Oss Oss Ajax - Oss
07/12 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 2-2 Dordrecht Dordrecht Roda JC Kerkrade - Dordrecht
07/12 20:00 Den Bosch Den Bosch 3-2 NEC NEC Den Bosch - NEC
07/12 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-0 Helmond Sport Helmond Sport Go Ahead Eagles - Helmond Sport
07/12 20:00 Eindhoven Eindhoven 0-0 Utrecht Utrecht Eindhoven - Utrecht
07/12 20:00 RKC RKC 3-1 MVV MVV RKC - MVV
07/12 20:00 FC Volendam FC Volendam 1-2 Twente Twente FC Volendam - Twente
10/12 20:00 PSV PSV 1-2 Cambuur Cambuur PSV - Cambuur
10/12 20:00 Jong AZ Jong AZ 0-2 Telstar Telstar Jong AZ - Telstar
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 38 80
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 38 69
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 38 63
4. PSV PSV 38 63
5. Den Bosch Den Bosch 38 63
6. Almere City Almere City 38 62
7. Oss Oss 38 62
8. RKC RKC 38 59
9. NEC NEC 38 58
10. Cambuur Cambuur 38 58
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. NEC Druijf 29
2. Roda JC Kerkrade Engels 24
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 23
4. Oss Dogan 21
5. Ajax Pereira da Silva 19
6. Twente Boere 16
7. De Graafschap van den Hurk 15
8. Venema 15
9. MVV Fossé 15
10. Den Bosch Beltrame 14