Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Ajax - Roda JC Kerkrade ()

Unknown
Unknown Unknown Unknown Unknown
Attendance: 585

Rate

Ajax   Roda JC Kerkrade
Václav Černý   10': ASSIST   11': ASSIST   38' -
Nikolas-Gerrit Kühn   75' -
Dominik Kotarski   40': OWNGOAL -
Perr Schuurs   65' -
Sven Botman   45': ASSIST -
Sergino Dest -
Victor Jensen   11' -
Noa Lang   10'   38': ASSIST -
Jurriën Maduro   88' -
Jasper Ter Heide   45' -
Lassina Traore   81' -
Che Nunnely   75' -
Danilo Pereira da Silva   81' -
Navajo Bakboord   88' -
 
Henk Dijkhuizen -
Mohamed El Makrini   46' -
Mario Engels -
Mitchell Paulissen   68' -
Daryl Werker -
Niels Verburgh   76' -
Mitchel Keulen -
Radomir Novakovic -
Mart Remans -
Pepijn Schlösser -
Nicky Souren -
Gyliano van Velzen   46' -
Ba-Muaka Simakala   68' -
Florian Loshaj   76' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Calendar / Results
08/02 20:00 Cambuur Cambuur 1-1 NEC NEC Cambuur - NEC
08/02 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-2 Dordrecht Dordrecht Helmond Sport - Dordrecht
08/02 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 PSV PSV Eindhoven - PSV
08/02 20:00 Telstar Telstar 0-3 RKC RKC Telstar - RKC
08/02 20:00 Almere City Almere City 2-0 Jong AZ Jong AZ Almere City - Jong AZ
08/02 20:00 Oss Oss 1-3 MVV MVV Oss - MVV
08/02 20:00 Den Bosch Den Bosch 1-1 FC Volendam FC Volendam Den Bosch - FC Volendam
08/02 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-3 Twente Twente Sparta Rotterdam - Twente
11/02 20:00 Utrecht Utrecht 2-4 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Utrecht - Go Ahead Eagles
11/02 20:00 Ajax Ajax 5-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Ajax - Roda JC Kerkrade
Ranking
  Team P P
1. Twente Twente 24 53
2. Den Bosch Den Bosch 25 48
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 25 47
4. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 25 45
5. PSV PSV 24 43
6. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 25 41
7. MVV MVV 25 39
8. RKC RKC 25 38
9. Oss Oss 25 38
10. Ajax Ajax 25 37
Top scorers
  Player Goals
1. NEC Druijf 21
2. Roda JC Kerkrade Engels 20
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Venema 13
6. Twente Boere 12
7. Ajax Pereira da Silva 11
8. NEC Ouadri 11
9. PSV Piroe 10
10. Den Bosch Beltrame 10