Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Utrecht - Go Ahead Eagles ()

Betfirst

Rate

Utrecht   Go Ahead Eagles
Mohamed Mallahi   46' -
Maarten Paes -
Tim Brinkman   67' -
Jonas Arweiler   60': ASSIST   73': ASSIST -
Constantin Albu -
Redouan El Yaakoubi -
Ruben Hoogenhout -
Keelan Lebon   60' -
Christopher Mamengi   81' -
Sylian Aldren Mokono   68' -
Shayne Pattynama   73' -
Tim Freriks   46' -
Giovanni de la Vega   67' -
Junior van der Velden   81' -
 
Paco Van Moorsel -
Givan Werkhoven -
Jeroen Veldmate   30': PENALTY   66'   79' -
Jeff Stans -
Hobie Verhulst -
Richard van der Venne   32'   69' -
Pieter Langedijk   63' -
Jaroslav Navrátil   73' -
Roland Baas -
Gino Bosz -
Julian Lelieveld   69': ASSIST -
Vince Gino Dekker   63' -
Bruno Andrade   73' -
Julius Bliek   79' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Calendar / Results Betfirst
31/01 20:00 FC Volendam FC Volendam - Helmond Sport Helmond Sport FC Volendam - Helmond Sport
31/01 20:00 Almere City Almere City - Telstar Telstar Almere City - Telstar
31/01 20:00 Den Bosch Den Bosch - Jong AZ Jong AZ Den Bosch - Jong AZ
31/01 20:00 Oss Oss - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Oss - Roda JC Kerkrade
31/01 20:00 NEC NEC - Cambuur Cambuur NEC - Cambuur
31/01 20:00 Excelsior Excelsior - NAC NAC Excelsior - NAC
31/01 20:00 Eindhoven Eindhoven - De Graafschap De Graafschap Eindhoven - De Graafschap
31/01 20:00 MVV MVV - PSV PSV MVV - PSV
03/02 20:00 Ajax Ajax - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Ajax - Go Ahead Eagles
03/02 20:00 Utrecht Utrecht - Dordrecht Dordrecht Utrecht - Dordrecht
Ranking Betfirst
  Team P P
1. De Graafschap De Graafschap 3 9
2. NAC NAC 3 9
3. Eindhoven Eindhoven 3 7
4. Telstar Telstar 3 7
5. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 3 6
6. Excelsior Excelsior 3 6
7. Almere City Almere City 3 5
8. Ajax Ajax 3 4
9. FC Volendam FC Volendam 3 4
10. NEC NEC 3 4
Top scorers Betfirst

No goals