Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Utrecht - Go Ahead Eagles ()

Betfirst

Rate

Utrecht   Go Ahead Eagles
Mohamed Mallahi   46' -
Maarten Paes -
Tim Brinkman   67' -
Jonas Arweiler   60': ASSIST   73': ASSIST -
Constantin Albu -
Redouan El Yaakoubi -
Ruben Hoogenhout -
Keelan Lebon   60' -
Christopher Mamengi   81' -
Sylian Aldren Mokono   68' -
Shayne Pattynama   73' -
Tim Freriks   46' -
Giovanni de la Vega   67' -
Junior van der Velden   81' -
 
Paco Van Moorsel -
Givan Werkhoven -
Jeroen Veldmate   30': PENALTY   66'   79' -
Jeff Stans -
Hobie Verhulst -
Richard van der Venne   32'   69' -
Pieter Langedijk   63' -
Jaroslav Navrátil   73' -
Roland Baas -
Gino Bosz -
Julian Lelieveld   69': ASSIST -
Vince Gino Dekker   63' -
Bruno Andrade   73' -
Julius Bliek   79' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Calendar / Results Betfirst
08/02 20:00 Cambuur Cambuur 1-1 NEC NEC Cambuur - NEC
08/02 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-2 Dordrecht Dordrecht Helmond Sport - Dordrecht
08/02 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 PSV PSV Eindhoven - PSV
08/02 20:00 Telstar Telstar 0-3 RKC RKC Telstar - RKC
08/02 20:00 Almere City Almere City 2-0 Jong AZ Jong AZ Almere City - Jong AZ
08/02 20:00 Oss Oss 1-3 MVV MVV Oss - MVV
08/02 20:00 Den Bosch Den Bosch 1-1 FC Volendam FC Volendam Den Bosch - FC Volendam
08/02 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-3 Twente Twente Sparta Rotterdam - Twente
11/02 20:00 Utrecht Utrecht 2-4 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Utrecht - Go Ahead Eagles
11/02 20:00 Ajax Ajax 5-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Ajax - Roda JC Kerkrade
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 34 75
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 35 68
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 35 63
4. Almere City Almere City 35 59
5. PSV PSV 35 57
6. Den Bosch Den Bosch 35 57
7. RKC RKC 35 53
8. Oss Oss 35 53
9. Ajax Ajax 34 52
10. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 35 52
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. NEC Druijf 25
2. Roda JC Kerkrade Engels 24
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 20
4. Oss Dogan 18
5. De Graafschap van den Hurk 15
6. Ajax Pereira da Silva 15
7. Venema 15
8. Twente Boere 13
9. Twente Cantalapiedra Fernández 13
10. MVV Fossé 13