Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Helmond Sport - Go Ahead Eagles ()

Betfirst
De Braak
Unknown Postbus 495,Helmond 0
Attendance: 1197

Rate

Helmond Sport   Go Ahead Eagles
Dylan de Braal   71' -
Joeri Poelmans -
Bart Weymeels   79' -
Juul Respen -
Ron Janzen   31' -
Stijn van Gassel -
Kjell Knops -
Steven Edwards   39' -
Dean Koolhof   38' -
Arne Naudts -
Tibeau Swinnen -
Diego Snepvangers   38' -
Bram Zwanen   60'   39' -
Joroen Verkinnis   71' -
 
Roland Baas -
Julius Bliek -
Gino Bosz -
Julian Lelieveld   80' -
Jeff Stans   83' -
Paco Van Moorsel -
Hobie Verhulst -
Bruno Andrade   78' -
Thomas Verheijdt   32': PENALTY -
Richard van der Venne -
Jaroslav Navrátil   67' -
Vince Gino Dekker   67' -
Pieter Langedijk   78' -
Maarten Pouwels   83' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

Calendar / Results Betfirst
15/03 20:00 Cambuur Cambuur 3-1 PSV PSV Cambuur - PSV
15/03 20:00 Twente Twente 5-0 FC Volendam FC Volendam Twente - FC Volendam
15/03 20:00 Telstar Telstar 1-0 Jong AZ Jong AZ Telstar - Jong AZ
15/03 20:00 Almere City Almere City 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Almere City - Sparta Rotterdam
15/03 20:00 Oss Oss 2-1 Ajax Ajax Oss - Ajax
15/03 20:00 NEC NEC 5-0 Den Bosch Den Bosch NEC - Den Bosch
15/03 20:00 MVV MVV 1-4 RKC RKC MVV - RKC
15/03 20:00 Dordrecht Dordrecht 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Dordrecht - Roda JC Kerkrade
15/03 20:00 Utrecht Utrecht 1-3 Eindhoven Eindhoven Utrecht - Eindhoven
15/03 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 30 69
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 30 58
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 30 54
4. Den Bosch Den Bosch 30 52
5. PSV PSV 29 50
6. RKC RKC 30 45
7. Oss Oss 29 45
8. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 30 44
9. Cambuur Cambuur 30 44
10. MVV MVV 30 44
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. De Graafschap van den Hurk 12
8. Twente Cantalapiedra Fernández 12
9. Ajax Pereira da Silva 12
10. NEC Ouadri 12