Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Helmond Sport - Go Ahead Eagles ()

Betfirst
De Braak
Unknown Postbus 495,Helmond 0
Attendance: 1197

Rate

Helmond Sport   Go Ahead Eagles
Dylan de Braal   71' -
Joeri Poelmans -
Bart Weymeels   79' -
Juul Respen -
Ron Janzen   31' -
Stijn van Gassel -
Kjell Knops -
Steven Edwards   39' -
Dean Koolhof   38' -
Arne Naudts -
Tibeau Swinnen -
Diego Snepvangers   38' -
Bram Zwanen   60'   39' -
Joroen Verkinnis   71' -
 
Roland Baas -
Julius Bliek -
Gino Bosz -
Julian Lelieveld   80' -
Jeff Stans   83' -
Paco Van Moorsel -
Hobie Verhulst -
Bruno Andrade   78' -
Thomas Verheijdt   32': PENALTY -
Richard van der Venne -
Jaroslav Navrátil   67' -
Vince Gino Dekker   67' -
Pieter Langedijk   78' -
Maarten Pouwels   83' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

Calendar / Results Betfirst
15/03 20:00 Cambuur Cambuur 3-1 PSV PSV Cambuur - PSV
15/03 20:00 Twente Twente 5-0 FC Volendam FC Volendam Twente - FC Volendam
15/03 20:00 Telstar Telstar 1-0 Jong AZ Jong AZ Telstar - Jong AZ
15/03 20:00 Almere City Almere City 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Almere City - Sparta Rotterdam
15/03 20:00 Oss Oss 2-1 Ajax Ajax Oss - Ajax
15/03 20:00 NEC NEC 5-0 Den Bosch Den Bosch NEC - Den Bosch
15/03 20:00 MVV MVV 1-4 RKC RKC MVV - RKC
15/03 20:00 Dordrecht Dordrecht 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Dordrecht - Roda JC Kerkrade
15/03 20:00 Utrecht Utrecht 1-3 Eindhoven Eindhoven Utrecht - Eindhoven
15/03 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 38 80
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 38 69
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 38 63
4. PSV PSV 38 63
5. Den Bosch Den Bosch 38 63
6. Almere City Almere City 38 62
7. Oss Oss 38 62
8. RKC RKC 38 59
9. NEC NEC 38 58
10. Cambuur Cambuur 38 58
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. NEC Druijf 29
2. Roda JC Kerkrade Engels 24
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 23
4. Oss Dogan 21
5. Ajax Pereira da Silva 19
6. Twente Boere 16
7. De Graafschap van den Hurk 15
8. Venema 15
9. MVV Fossé 15
10. Den Bosch Beltrame 14