Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

NEC - Den Bosch ()

Betfirst

Rate

NEC   Den Bosch
Jonathan Fossé   11'   57'   87' -
Josef Kvída   84' -
Mike Trésor Ndayishimiye   13' -
Jordy Bruijn -
Mathias Bossaerts -
Mart Dijkstra   87': ASSIST -
Guus Joppen -
Mathijs Branderhorst -
Joey Van Den Berg   65' -
Randy Wolters   22': ASSIST   57': ASSIST   81' -
Ferdy Druijf   22' -
Terry Lartey Sanniez   65' -
Paolo Sabak   81' -
Niek Hoogveld   84' -
 
Sven Blummel -
Leo Väisänen -
Luuk Brouwers   46' -
Stefano Beltrame -
Vincent Deroo   70' -
Danny Verbeek -
Wouter van der Steen -
Kevin Felida -
Julián Augusto Marchioni -
Nicolás Romat   70' -
Jens van Son   70' -
Rauno Sappinen   70' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

Calendar / Results Betfirst
15/03 20:00 Cambuur Cambuur 3-1 PSV PSV Cambuur - PSV
15/03 20:00 Twente Twente 5-0 FC Volendam FC Volendam Twente - FC Volendam
15/03 20:00 Telstar Telstar 1-0 Jong AZ Jong AZ Telstar - Jong AZ
15/03 20:00 Almere City Almere City 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Almere City - Sparta Rotterdam
15/03 20:00 Oss Oss 2-1 Ajax Ajax Oss - Ajax
15/03 20:00 NEC NEC 5-0 Den Bosch Den Bosch NEC - Den Bosch
15/03 20:00 MVV MVV 1-4 RKC RKC MVV - RKC
15/03 20:00 Dordrecht Dordrecht 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Dordrecht - Roda JC Kerkrade
15/03 20:00 Utrecht Utrecht 1-3 Eindhoven Eindhoven Utrecht - Eindhoven
15/03 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 30 69
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 30 58
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 30 54
4. Den Bosch Den Bosch 30 52
5. PSV PSV 29 50
6. RKC RKC 30 45
7. Oss Oss 29 45
8. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 30 44
9. Cambuur Cambuur 30 44
10. MVV MVV 30 44
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. De Graafschap van den Hurk 12
8. Twente Cantalapiedra Fernández 12
9. Ajax Pereira da Silva 12
10. NEC Ouadri 12