Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Telstar - Jong AZ ()

Betfirst
Sportpark Schoonenberg
Unknown Tolsduinerlaan 10a, 1981 EG Velsen-Zuid 0
Attendance: 1688

Rate

Telstar   Jong AZ
Frank Korpershoek -
Toine van Huizen -
Senne Lynen -
Anass Najah -
Wesley Zonneveld -
Terell Ondaan   82' -
Shaquill Sno -
Ahmad Mendes Moreira   36'   60' -
Rodny Lopes Cabral -
Melle Springer   87' -
Sven van Doorm -
Karim Rossi   60' -
Jasper Van Heertum   87' -
 
Rody de Boer -
Jeremy Helmer   83' -
Léon Bergsma -
Mauro Savastano   87' -
Joris Kramer   73' -
Ondřej Mihálik -
Joerie Church -
Kenzo Goudmijn -
Jamie Jacobs   53' -
Peer Koopmeiners   90' -
Tijani Reijnders -
Jelle Duin   53' -
Des Kunst   83' -
Mees Hoedemakers   87' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Events

Calendar / Results Betfirst
15/03 20:00 Cambuur Cambuur 3-1 PSV PSV Cambuur - PSV
15/03 20:00 Twente Twente 5-0 FC Volendam FC Volendam Twente - FC Volendam
15/03 20:00 Telstar Telstar 1-0 Jong AZ Jong AZ Telstar - Jong AZ
15/03 20:00 Almere City Almere City 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Almere City - Sparta Rotterdam
15/03 20:00 Oss Oss 2-1 Ajax Ajax Oss - Ajax
15/03 20:00 NEC NEC 5-0 Den Bosch Den Bosch NEC - Den Bosch
15/03 20:00 MVV MVV 1-4 RKC RKC MVV - RKC
15/03 20:00 Dordrecht Dordrecht 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Dordrecht - Roda JC Kerkrade
15/03 20:00 Utrecht Utrecht 1-3 Eindhoven Eindhoven Utrecht - Eindhoven
15/03 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 30 69
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 30 58
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 30 54
4. Den Bosch Den Bosch 30 52
5. PSV PSV 30 51
6. RKC RKC 30 45
7. Oss Oss 30 45
8. Almere City Almere City 30 44
9. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 30 44
10. Cambuur Cambuur 30 44
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. Oss Dogan 15
5. Twente Boere 13
6. Venema 13
7. De Graafschap van den Hurk 12
8. Twente Cantalapiedra Fernández 12
9. Ajax Pereira da Silva 12
10. NEC Ouadri 12