Gouden Gids Divisie

Become fan of Gouden Gids Divisie
Facebook
RSS feed of Gouden Gids Divisie Download calender of Gouden Gids Divisie

Twente - FC Volendam ()

Betfirst
De Grolsch Veste
Unknown Twekkelerveld Enschede, Nederland
Attendance: 26400

Rate

Twente   FC Volendam
Wout Brama   60' -
Cristian Marcelo González Tassano -
Ignacio Monsalve Vicente -
Aitor Cantalapiedra Fernández   35'   72' -
Joël Drommel -
Ricardo Ferreira da Silva   14' -
Javier Espinosa   8' -
Tom Boere   8': ASSIST   29' -
Peet Bijen   33' -
Jari Oosterwijk   35': ASSIST   75' -
Matthew Smith -
Imoh Fred Friday   75': ASSIST   29' -
Jelle van der Heyden   60' -
Rafik Zekhnini   72' -
 
Rodney Antwi -
Robin Schouten -
Gerry Vlak -
Mohamed Betti   62' -
Jordi van Stappershoef -
Boy Deul   46' -
Ties Evers -
Cas Peters   76' -
Marco Tol -
Jari Vlak -
Erik Schouten   46' -
Gijs Smal   62' -
Anthony Berenstein   76' -
Referee Referee -
 
  General rating -
Share on { SHARE_ON_INFO }:

Calendar / Results Betfirst
15/03 20:00 Cambuur Cambuur 3-1 PSV PSV Cambuur - PSV
15/03 20:00 Twente Twente 5-0 FC Volendam FC Volendam Twente - FC Volendam
15/03 20:00 Telstar Telstar 1-0 Jong AZ Jong AZ Telstar - Jong AZ
15/03 20:00 Almere City Almere City 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Almere City - Sparta Rotterdam
15/03 20:00 Oss Oss 2-1 Ajax Ajax Oss - Ajax
15/03 20:00 NEC NEC 5-0 Den Bosch Den Bosch NEC - Den Bosch
15/03 20:00 MVV MVV 1-4 RKC RKC MVV - RKC
15/03 20:00 Dordrecht Dordrecht 3-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Dordrecht - Roda JC Kerkrade
15/03 20:00 Utrecht Utrecht 1-3 Eindhoven Eindhoven Utrecht - Eindhoven
15/03 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Ranking Betfirst
  Team P P
1. Twente Twente 38 80
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 38 69
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 38 63
4. PSV PSV 38 63
5. Den Bosch Den Bosch 38 63
6. Almere City Almere City 38 62
7. Oss Oss 38 62
8. RKC RKC 38 59
9. NEC NEC 38 58
10. Cambuur Cambuur 38 58
Top scorers Betfirst
  Player Goals
1. NEC Druijf 29
2. Roda JC Kerkrade Engels 24
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 23
4. Oss Dogan 21
5. Ajax Pereira da Silva 19
6. Twente Boere 16
7. De Graafschap van den Hurk 15
8. Venema 15
9. MVV Fossé 15
10. Den Bosch Beltrame 14